Tennisvereniging Zaamslag

VOORJAARSCOMPETITIES 2016

 Voor de vorjaarscompetitie 2016 zijn 4 teams ingeschreven :

ZATERDAG 1 x Dames 17+ Zaamslag 1 - 2e kl. - 4 x DE / 2 x DD

DONDERDAG 2 x Herendubbel 50+ Zaamslag 1 en 2 - 3e kl. - 6 x HD op tijd (60 min.)

ZATERDAG 1 x Mixed 17+ Zaamslag 1 - 3e kl. - 1 x DD / 1 x HD / 4 x GD

Inschrijfgeld € 36,68 per team (de betreffende aanvoerders dienen dit bedrag af te dragen aan de penningmeester)

             

Speeldagen VOORJAARSCOMPETITIE 2016

ZATERDAG DAMES 17+     - 2, 9, 16, 23 EN 30 APRIL         INHAALDAGEN: 5 EN 21 MEI

                                           7 EN 14 MEI

                   

DONDERDAG HEREN 50 +  - 7, 14, 21, EN 28 APRIL           INHAALDAGEN : 5 EN 16 MEI, 2 JUNI

                                          12, 19, 26 MEI

 

Speeldagen MIXEDCOMPETITIE 2016                                INHAALDAGEN : 9 EN 16 JULI

ZATERDAG MIXED 17+      - 21 EN 28 MEI

                                       4, 11, 18, 25 JUNI   

                                           2 JULI

 

 

 

EINDSTANDEN 2015 VOORJAARSCOMPETITIE :

Zaterdag 2e klasse                    Zaterdag 2e klasse                Donderdag 2e klasse          

Dames Dubbel 17+                    Heren Dubbel 35+                 Heren Dubbel 50+            

                             punten                                   punten                               punten

TV Lewedorp 1             18          TC Westerschouwen 1     22        TC Animo 2                53

TV Kapelle 1                16          TV Zaamslag 1           16        TV Veere 1                 43

Tebo  1                     14          LTC DOS 1                  15        TV De Goese Maan 1     35

TV Zaamslag 1           12           TV Veere 1                 15        TV Axel 1                   34

Philten 1                    11           TC Hulster Ambacht 1      9        TV Zaamslag 1           33

LTC Zierikzee 2             9            MLTC 3                      5        Jacoba van Beieren 1     33

TV De Goese Maan 2      4            TV Sluiskil 1                 2        TC Souburg 2              21

 

Zaterdag 3e klasse

Gemengd Dubbel 17+          punten

TV 's-Heer Abtskerke 1             36

TV Zaamslag 1                     32

TC Smash 1                         23

TC Souburg 4                       22

Philten 1                             21

TC Drive 2                           19

TV Axel 2                             9

TC Animo 5                           6

 

EINDSTANDEN NAJAARSCOMPETITIE 2015 :

VRIJDAGAVOND 3e klasse                                         ZATERDAG 3e klasse

Gemengd Dubbel 17+        punten                             Gemengd Dubbel 17+           punten

TV Zaamslag 1                    17 <  KAMPIOEN             Tebo 1                                 26

TV Goblin 2                        13                                TV 's-Heer Abtskerke 1               17

TC Souburg 1                      10                                TC Hontenisse 1                       9

TV Biervliet 2                       8                                 TV Zaamslag 1                        8

 

              

 

 

 

 

Realisatie: TiDi Media